خرید قسطی فرش دستباف

خرید قسطی فرش دستباف، درخواست بسیاری از اهالی خانه دیدار بوده تا بتوانند به راحتی و بدون دغدغه مالی نفیس‌ترین و اعلاترین فرش‌های اصیل ایرانی را در خانه خود داشته باشند.

اقساط بلند مدت بهترین راه برای خرید کالاهای ارزشمند، به خصوص فرش دستباف است و شما این روزها امکان این را دارید که فرش‌های نفیس خانه دیدار را با پرداخت ۱۰ ماهه به صورت از دم قسط خریداری کنید!خرید فرش دستباف بدون پیش پرداخت

شما برای خرید فرش‌های دستباف خانه دیدار نیاز به هیچگونه پیش پرداختی ندارید و تنها با ۱۰ فقره چک می توانید صاحب با کیفیت ترین و اعلاترین فرش‌های ایرانی شوید.خرید قسطی فرش دستباف برای چه کسانی مناسب است؟

شرایط   اقتصادی سخت این روزهای کشور ما باعث شده تا عموم مردم به جای خرید کالاهای با کیفیت و اعلا، به خرید کالاهای بی‌کیفیت و ارزان قیمت روی بیاورند. ما در خانه دیدار به عنوان تولیدکننده اعلاترین قالی‌های دستباف ایرانی وظیفه خود می‌دانیم تا امکان خرید محصولات خود را برای شمار بیشتری از مردم سرزمینمان فراهم کنیم. این کار باعث می‌شود تا مردم این سرزمین فرشی در شان خود خریداری کنند و از طرفی چرخه تولید قالی‌های اصیل رونقی دوچندان بگیرد و هنرمندان و پیشه‌وران بیشتری از این رونق منتفع شوند. به همین خاطر خرید فرش دستباف قسطی یک فرصت ارزشمند به حساب می‌آید.بهترین زمان خرید فرش دستباف

در اقتصاد ایران بسیاری از کالاها پس از عید نوروز افزایش قیمت خواهند داشت.  تورم در اقتصاد بر قیمت تمامی کالا ها تاثیر مستقیم می‌گذارد و تمامی کالا ها در زمان‌های مشخص شامل افزایش قیمت می‌شوند. رفتار اقتصادی درست این است که قبل از جهش قیمت ها خرید خود را انجام دهیم. پس از نوروز بسیاری از کالاها افزایش قیمت خواهند داشت و فرش دستباف از این قاعده مستثنی نیست. پس می‌توان گفت بهترین زمان خرید فرش دستباف قبل از نوروز است. شما با استفاده از امکان خرید قسطی فرش دستباف می‌توانید فرش‌های خود را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید و بهای آن را طی اقساط ۱۰ ماهه پرداخت کنید. این روش بهترین و هوشمندانه‌ترین رفتار اقتصادی یک خریدار در هر بازاری می‌تواند باشد.

نکته بسیار مهم این است که هر چه زودتر اقدام کنید، گزینه‌های متنوع‌تری برای انتخاب در پیش رو خواهید داشت.برای خرید قسطی فرش دستباف چه کاری انجام دهیم؟

شما می‌توانید در وبسایت خانه دیدار تمامی فرش‌های دستباف موجود در فروشگاه را در کنار هم ببینید و باهم مقایسه کنید. سپس اگر قصد خرید نقدی داشتید، با استفاده از تخفیف ویژه خرید خود را انجام دهید. اما چنانچه قصد خرید قسطی فرش‌های دستباف خانه دیدار را داشتید از طریق شماره تماس‌های فروشگاه و یا ارتباط در تلگرام و واتس‌اپ مجموعه، هماهنگی‌های لازم را با تیم فروش خانه دیدار انجام دهید.

لینک واتس‌اپ خانه دیدار  

ما در خانه دیدار در کنار تولید اعلاترین و با کیفیت‌ترین فرش‌های اصیل ایرانی، همواره در تلاشیم تا فرصتی را خلق کنیم که تعداد بیشتری از مردم این سرزمین از این هنر اصیل بهره ببرند.


شماره تماس     ۰۹۳۵۴۴۶۲۹۴۴  - ۰۲۱۲۲290601