خدمات ارائه شده در خانه دیدار


تحقیق ، انتخاب و نگهداری فرش دستباف فرآیندی بسیار پیچیده و تخصصی است. ما در خانه دیدار تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا دانش و تجربه خود در حوزه فرش دستباف اعلا را در اختیار شما قرار دهیم. ما در کنار شما هستیم تا بهترین قالی‌های ایرانی را برای خود انتخاب کنید و با رعایت اصول صحیح نگهداری، سالیان سال از داشتن چنین اثری لذت ببرید.

خانه دیدار قبل، حین و پس از خرید فرش دستباف همراه شما خواهد بود تا این فرآیند را با آگاهی بیشتری طی کنید.
خدمات قبل از خرید فرش


۱. وبسایت خانه دیدار

موجودی تمامی محصولات خانه دیدار را می‌توانید در وبسایت مجموعه ببینید. در این وبسایت سعی شده تا شما در خرید آنلاین تجربه‌ای مشابه با خرید حضوری داشته باشید به همین دلیل جزئیات و مشخصات فنی به صورت کامل در صفحه هر محصول قابل مشاهده است.
موجودی وبسایت خانه دیدار  هر روز ، به روز رسانی می شود و شما می توانید با پرداخت آنلاین خرید خود را در یک بستر امن انجام دهید.

۲. افزایش آگاهی در حوزه فرش دستباف

تنوع سلایق و نیازهای مشتریان و  از طرفی گستردگی ویژگی‌ه ای فرش های دستباف فرآیند انتخاب را برای مشتریان دشوار می کند. ما در خانه دیدار تلاش می کنیم  تا  در بسترهای مختلف، دانش و تجربیات خود را در اختیار مخاطبین و دوستداران فرش قرار دهیم تا علاوه بر بالا بردن سطح دانش عمومی جامعه از این ثروت غنی ملی، امکان این را پدید بیاوریم که مشتریان در زمان خرید با آگاهی کامل فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند. انتخاب درست و آگاهانه باعث می‌ش ود تا شما در تمام طول عمر خود از داشتن فرشتان لذت ببرید.خدمات حین خرید فرش


۱. مشاوره کارشناسان

ما طیف بسیار گسترده ای از با کیفیت ترین فرش های ایرانی را در گالری خانه دیدار موجود داریم. اما مسئولیت ما این است که نیاز شما را در مسیر انتخاب فرش به صورت دقیق بررسی کنیم و پیشنهاداتی مطابق با سلیقه و نیازتان به شما ارائه دهیم. کارشناسان ما در کنار خبرگی در حوزه فرش دستباف، دانش و تجربه بسیاری در زمینه طراحی داخلی و سبک های مختلف هنری دارند.۲. پرو رایگان

فرآیند انتخاب محدود به محیط فروشگاه و یا وبسایت خانه دیدار نمی شود. شما می توانید از میان طیف گسترده‌ای از فرش های دستباف خانه دیدار، تعدادی از آن‌ها را برای فضای خود انتخاب کنید و با حضور کارشناسان خانه دیدار در خانه خود مناسب ترین فرش دستباف را انتخاب کنید. تمام این تلاش ها برای این است که بیشترین آسودگی و اطمینان را در خرید خود تجربه کنید.

۳. ارسال به سراسر دنیا

بهترین و با کیفیتترین فرشهای دستباف جهان در ایران تولید میشوند. به همین دلیل همه دوستداران فرش دستباف در سراسر دنیا سعی میکنندخرید خود را از ایران انجام دهند. در کنار امکانات و بسترهای مختلفی که برای خرید فرش به صورت آنلاین در نظر گرفتهایم، ارسال فرشهای خریداری شده شما را در کمترین زمان ممکن به سراسر دنیا را انجام میدهیم. ما با انتخاب معتبرترین شرکتهای پستی بین المللی سعی کردهایم تا این خدمت را در بالاترین سطح به شما ارائه دهیم.۴.
 امکان تعویض فرش 

تعویض فرش‌های خانه شاید مهم‌ترین تغییری است که می‌تواند به فضای شما رنگ و بوی تازه‌ای ببخشد. بسیاری از شما نگران فروش فرش‌های قدیمی خود هستید. فرش دستباف یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شماست. به همین دلیل لازم است در زمان فروش با کارشناسی دقیق، به بالاترین قیمت ممکن به فروش برسند. خانه دیدار در کنار شما خواهد بود تا بتوانید فرش‌های خود را به صورت دقیق کارشناسی کنید و با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانید و آن‌ها را با فرش‌های خانه دیدار جایگزین کنید.

۵. خرید  آنلاین

وبسایت به‌روز، درگاه پرداخت امن، حضور فعال در بسترهای آنلاین مانند اینستاگرام، ارتباط نزدیک با مخاطبان در واتس‌ اپ و دایرکت اینستاگرام و ... همه تلاش‌هایی است برای حضور بهتر و موثرتر در فضای آنلاین . این امکانات مخاطبین خانه دیدار را از مراجعه حضوری به فروشگاه بی‌ نیاز می‌ کند و شما می‌ توانید خرید خود را با آسودگی انجام دهید.خدمات پس از خرید فرش


۱. قالیشویی

فرش دستباف یکی از ارزشمندترین دارایی های شماست. پس نیاز است که بیشترین مراقبت را از این دارایی ارزشمند داشته باشیم. شستشوی فرش یکی از تخصصی ترین و حساس ترین خدماتی است که بر روی فرش شما انجام می شود و لازم است که آن را به دست افراد متخصص بسپارید. ما در خانه دیدار در تمامی مراحل نگهداری فرش دستباف همراه شما هستیم. شما می توانید با هماهنگی با مجموعه ما شستشوی قالی‌های خود را با آسودگی خیال انجام دهید.


۲. گارانتی مادام العمر

فرشی که از خانه دیدار خریداری می کنید باکیفیت ترین و بهترین فرش در نوع خود است.  پس ما به راحتی می‌توا نیم محصولات خود را مادام العمر گارانتی کنیم چرا که تمامی مراحل تهیه مواد اولیه، رنگرزی، بافندگی و پرداخت نهایی توسط تیم تولید خانه دیدار انجام می‌ شود و ما به کیفیت این محصولات بیشتر از هر کسی آگاه هستیم.