کارشناسی و قیمت‌گذاری فرش دستباف

فرش دستباف یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شماست. به همین دلیل لازم است آن را در زمان فروش با کارشناسی دقیق ، به بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانید. خانه دیدار در کنار شما خواهد بود تا بتوانید فرش‌های خود را به صورت دقیق کارشناسی کنید و با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانید.

فرآیند کارشناسی و قیمت‌گذاری فرش دستباف چگونه انجام می‌شود؟

فرآیند قیمت‌گذاری فرش دستباف بسیار تخصصی و پیچیده است. ما در خانه دیدار ابتدا کیفیت بافت و مواد اولیه فرش شما را  مورد بررسی قرار می‌دهیم و در این مسیر مشخص می‌شود که فرش شما از نظر کیفیت بافت در چه سطحی قرار دارد.

پس از آن وضعیت سلامت فرش‌های شما را بررسی می‌کنیم. ممکن است فرش شما بر اثر استفاده طولانی مدت و رعایت نکردن برخی نکات نگهداری فرش دستباف، دچار آسیب‌هایی شده باشد. در بسیاری از این موارد، پوسیدگی‌‌ها و آسیب‌ها از نگاه افراد غیر متخصص پنهان می‌ماند.
 


یکی از عواملی که کمک می‌کند فرش شما با بالاترین قیمت ممکن خریداری شود این است که در بازار مناسب خود به فروش برسد. خانه دیدار با استفاده از شناخت، تجربه و روابط همکاری خود در بازار فرش ایران و خارج از کشور، سعی می‌کند فرش شما را در بازار مناسب خود به فروش برساند و به همین دلیل است که شما بیشترین منافع را در فروش فرش خود به خانه دیدار به دست خواهید آورد. 


تعویض فرش دستبافت

تعویض فرش دستباف یکی از بهترین راه‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن رنگ و بوی تازه‌ای به خانه و زندگی خود ببخشید. بسیاری از اهالی خانه دیدار که امروز از داشتن با کیفیت‌ترین فرش‌های ایرانی لذت می‌برند، از همین امکان استفاده کرده‌اند. در این طرح ما در خانه دیدار با کارشناسی حرفه‌ای و دقیقی که بر روی فرش‌های شما انجام خواهیم داد، خرید فرش‌های جدید را برای شما آسان‌تر می‌کنیم و شما بدون داشتن دغدغه مالی می‌توانید فرش‌های خانه دیدار را خریداری کنید.

با ما در تماس باشید تا در فروش ارزشمندترین دارایی هنری شما و یا تعویض آن‌ها با بهترین فرش‌های اصیل ایرانی در کنارتان باشیم.


شماره تماس   ۰۹۳۵۴۴۶۲۹۴۴  - ۰۲۱۲۲290601