ما درخانه دیدار تلاش می‌کنیم تجربه لذت‌بخش ای از خرید قالی  برای شما فراهم کنیم.

تعدادی از پرسش‌های رایج در قسمت زیر آمده است.

اگر پاسخ خود را در قسمت زیر نیافتید در اینجا بپرسید.

چرا باید فرش دستباف بخرم؟

مهم ترین دلیل ما حفظ سلامتی شماست. فرش های ماشینی به خاطر وجود نخ و رنگ های شیمیایی(اکریلیک، پلی استر و…) به ویژه برای کودکان مضر است و در دراز مدت موجب بروز آلرژی های مختلف می گردد.

فرش های ماشینی به سرعت جلای اولیه ی خود را از دست می دهند در حالی که فرش های دستباف با پا خوردن خواستنی تر و ارزشمندتر می شوند.

ما معتقدیم فرش دستباف و ماشینی قابل مقایسه نیستند. تنها وجه مشترک آنها پوشاندن کف است! چگونه می توان فرشی را که از پشم طبیعی گوسفندان، رنگ طبیعی گیاهان و گره خورده ی سر انگشتان زنان و مردان هنرمند است؛ را با خروجیِ ماشین آلات صنعتی مقایسه کرد؟ هر فرش دستباف روایت گر داستانی است. داستان صدها سال میراث هنری و تمدنی ایران و ماه ها و روزها نشستن پشت دار و گره زدن عشق و احساس بافنده در تار و پود قالی. پس اگر صرفا قصد دارید محیطی را بپوشانید فرش ماشینی بخرید زیرا ارزان تر است. اما هرگز فرش دستباف را با فرش ماشینی مقایسه نکنید!

فرش های دیدار دستباف است یا ماشینی؟

تیم دیدار عاشق دستبافته های ایرانی است و خانه‌ی دیدار برای پرداختن به این عشق(والبته آشنایی با شما 🙂 ) ساخته شده است. پس لطفا این سوال را نپرسید چون به ما برمی خورد!

آیا فرش های دیدار منطبق با خانه های امروزی است؟

همانطور که در تصاویر فرش های ما دیده اید، این فرش ها ضمن حفظ اصالت ذاتی قالی ایرانی برای خانه های امروزی طراحی و بافته شده اند. اگر هنوز شک دارید کافی است فرش را در خانه تان ببینید!

آیا مکانی وجود دارد بتوان همه قالی‌ها را مشاهده کرد؟

شما می‌تونید همه قالی‌ها رو در شوروم دائمی ما در محدوده ونک مشاهده کنید. در بازه‌های خاصی از سال هم در قسمت نقط فروش در بالای سایت میتونید لیست مکان‌هایی که ما در اون حضور داریم رو مشاهده کنید.

برای هماهنگی کافیه با ما تماس بگیرید.

آیا دیدار یک فروشگاه اینترنتی است؟

خیر، سایت دیدار بستری است برای آشنایی؛ تیم دیدار معتقد است کالایی هنری مثل فرش دستباف را باید از نزدیک دید، لمس کرد و حتا بویید. ما معتقدیم بهترین راه برای انتخاب فرش، بررسی فرش در خانه و در تناسب با مبلمان است؛ این کار را به ما بسپارید تا قالی‌ها را در خانه ی شما امتحان کنیم.

به زودی خانه‌ی دیدار افتتاح می شود و پذیرای شما خواهیم بود.

چگونه می توانم از دیدار خرید کنم؟

شما می‌تونید با ما تماس بگیرید یا به یکی از نقاط فروش ما مراجعه کنید و قالی‌ها رو مشاهده کنید.

.همین‌طور میتونید قالی‌ها رو منتخب کنید و در دکوراسیون منزلتون به رایگان مشاهده کنید

آیا قالی‌های دیدار قابل شستشو است؟

تمامی فرش های دیدار قابل شستشو است. هر چند بار که دوست دارید فرش ها را بشویید نه تنها مشکلی برای فرشتان پیش نمی آید بلکه دوست داشتنی تر هم می شود!

آیا می شود فرش را پس بدهم؟

بله، تا یک هفته بعداز خرید می توانید فرش را پس دهید و عینا مبلغ پرداختی را دریافت کنید.